Paslaugos

Pamario senjorų namai teikia ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos paslaugas suaugusiems asmenims su negalia ir senyvo amžiaus asmenims. Namų gyventojams taip pat teikiamos kokybiškos slaugos paslaugos, kurias užtikrina čia dirbantis medicinos personalas.

Šiuo metu namuose yra įrengti du vienviečiai, septyni dviviečiai bei du triviečiai gyvenamieji kambariai. Gyvenamieji kambariai, namų aplinka bei teritorija yra pritaikyta asmenims su specialiais poreikiais (įrengtas liftas, moderni personalo iškvietimo sistema, funkcinės lovos, įrengti specialūs vonios kambariai).

Gyventojams keturis kartus per dieną tiekiamas šviežias, maistingas bei subalansuotas maistas. Maisto racionas derinamas su kiekvienu gyventoju. Namuose yra bevielis internetas bei televizija. Gyventojai gali naudotis namų biblioteka. Gyventojams leidžiama atsigabenti savo baldus ir asmeninius daiktus. Namuose aktyviai organizuojamas gyventojų užimtumas ir laisvalaikis, kūrybiniai užsiėmimai, grupinės mankštos, išvykos į miestą ir maldos namus.

Vieno mėnesio ilgalaikės/trumpalaikės socialinės globos paslaugų kaina, įskaitant visas aukščiau nurodomas paslaugas, yra 800 EUR. Mūsų įstaiga yra pasirengusi bendradarbiauti su visų rajonų savivaldybių socialinių paslaugų skyriais bei pasirašyti trišalę sutartį dėl gyventojui teikiamų paslaugų kompensavimo.